Casper Via E1

sinans

Yeni Üye
Cihaz
Samsung
Sürüm
Android 7.1 (Nougat)
Ekrana casper yazısı geldi ve gitmek bilmedi buradaki yöntemle yarı brick cihazı geri döndürürken işlemin ortasında yanlışlıkla kabloyu çıkarmamla casper yazısından da recovery ekranında da olduk. tam brick oldu galiba, şarja taktık mı şarj alıyor gibi kırmızı düğme yanıyor ama şarjda almıyor. Nasıl kurtarabilirim, aynı yöntemle yine yaptım olmadı. Yardımm

nordix

Yeni Üye
Ekrana casper yazısı geldi ve gitmek bilmedi buradaki yöntemle yarı brick cihazı geri döndürürken işlemin ortasında yanlışlıkla kabloyu çıkarmamla casper yazısından da recovery ekranında da olduk. tam brick oldu galiba, şarja taktık mı şarj alıyor gibi kırmızı düğme yanıyor ama şarjda almıyor. Nasıl kurtarabilirim, aynı yöntemle yine yaptım olmadı. Yardımm
Aşağıdaki adımları yapmayı deneyin
  • Sıfırlamak istediğiniz telefonunuzun şarjının yüzde 50’nin üzerinde olduğundan veya şarja takılı olduğundan emin olun.
  • Telefonunuz açık ise kapatın ve biraz bekleyin.
  • Cihazınız kapalı durumda iken ‘Ses Açma’ ve ‘Güç’ tuşlarına Casper logosu gelene kadar basılı tutun.
  • Ardından açılan ‘Recovery’ bölümünde ‘Ses Kısma’ tuşu ile ‘Wipe data/factory reset’ menüsüne gelip bir kere Güç tuşuna basın.
  • ‘Yes’ seçeneğine gelin ve bir kere ‘Güç’ tuşuna basın.
  • Son olarak da ‘Reboot System Now’ seçeneğine gelin ve bir kere ‘Güç’ tuşuna basın.
  • İşlemin ardından bir miktar bekleme sonucunda cihaz fabrika ayarlarına dönecektir.

sinans

Yeni Üye
Cihaz
Samsung
Sürüm
Android 7.1 (Nougat)
Olmuyor hiç açılmıyor, denedim tüm bunları recovery'e bile girilmiyor. casper yazısı bile yok.